Farnosť Povýšenia svätého Kríža Sihelné

Tábor v Novoti

Pre spríjemnenie letných prázdnin sme pre deti zo základnej školy zorganizovali  od 6 – 10.augusta detský tábor v Novoti. Tábor sa niesol v duchu témy: som BOŽÍ BOJOVNÍK, ktorý má byť odvážny, pracovitý, múdry, tvorivý a starostlivý. Správny boží bojovník však nezabúda na to najpodstatnejšie – modlitba. My sme mali možnosť zažiť svätú omšu vo farskom kostole ale aj priamo v areáli, ktorú pre nás odslúžil náš duchovný otec Patrik Ondáš. Deti počas tábora plnili rôzne úlohy, ktorými sme preverili ich vytrvalosť, fantáziu, logické myslenie a kondičku. No a samozrejme nemohla chýbať opekačka či diskotéka, spoločenské hry ale hlavne kúpanie sa v bazéne, na ktoré sme sa všetci tešili. Zaujímavosťou tohtoročného tábora bolo aj strieľanie z luku, ktoré bavilo rovnako dievčatá ako chlapcov.  Toto všetko bolo možné vďaka ochotným ľuďom, ktorí finančne, materiálne ale i modlitbami prispeli k realizácií tábora. Týmto všetkým vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *