Farnosť Povýšenia svätého Kríža Sihelné

Diecézny futbalový turnaj

V sobotu 4. 11. 2017 sa v Rabči konal Diecézny futbalový turnaj, ktorý organizovala Komisia pre mládež v Sp. diecéze (KPM). Celkovo sa tohto turnaja zúčastnilo osem družstiev z celej diecézy, vrátane nášho družstva chlapcov zo Sihelného. Turnaj začal spoločnou sv. omšou, ktorú celebroval riaditeľ KPM o. Ľuboš Laškoty. Po nej začali zápasy, ktoré sa niesli v radostnej atmosfére, v duchu úcty k protihráčom a pravidiel fair play. Víťazi si s víťaznou trofejou  odniesli aj postup na celoslovenské kolo o Pohár predsedu Konferencie biskupov Slovenska, ktoré bude 11. novembra 2017 v Michalovciach. Našim mládencom sa síce nepodarilo uhrať nejaký veľký výsledok, napriek tomu mali možnosť si zahrať proti iným družstvám z rôznych farností. Víťazom turnaja sa stalo družstvo zo Starej Ľubovne.